Our product range includes a wide range of m12 d coded connector, 24mm membrane for probe and power splitter.





₹ 250 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 25 Piece |
| Number of Contact | 4/5/8/12 |
| Code | A/B/D |
| Rated Currant | 4A |
| Rated Voltage | 250V |
| Contact Material | Brass Gold Plated |




₹ 250 / PieceGet Latest Price
| Probe Frequency | 4 MHz |
| Probe size | 24mm |
| Probe Type | Contact |
| Element Size | 10 mm |
| Application | Thickness |
Get Latest Price


Ankit Panchal (CEO)
Dipeshwari Engineering Work
Parshwanath Township, C/20/1 G.F. Rina Shopping Centre, Krishannagar Saijpur Bogha, Ahmedabad - 382345, Gujarat, India

